دانشکده علوم پزشکی بهبهان

  رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان دکتر بادفر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میه...

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی دکتر بادفر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان دکتر بادفر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می...
1398/05/26 | خ سالاری | پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی دکتر بادفر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی | عمومی،اخبار ویژه،خبر اسلایدر،اطلاعیه ها | 66 | 0 نظر | print | |

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان دکتر بادفر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا    

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردندبعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند. (سوره احزاب ؛ آیه ٢٣)

آزادگان ارزشمندترین سرمایه برای ادامه آرمان ‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که در طول دوران دفاع مقدس با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند.

26 مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی به عنوان، روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود داشتند.

آزادگانی که اسارت دشمن را به سخره گرفته و با مقاومت پایداری تکلیف خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نمودند. آزادگانی که به دنیا نشان دادند لحظه ای دست از دفاع از میهن اسلامی و خاک مقدس کشور و شرف و ناموس ایران و ایرانی برنداشته که امروز نیز این روحیه و ایستادگی در میان همه دلاورمردان ما وجود دارد که نمونه بارز آن شهید محسن حججی بود که با وجود اسارت، دشمن را به زانو در آورد،در میان اسرا بودند پزشکان و پرستارانی که در آن روزهای سخت هم لحظه ای دست از طبابت برنداشته و با وجود کمبود امکانات پزشکی و سختی کار  و شکنجه های حزب بعث در آن شرایط سخت  به رسالت خطیر خود پرداختند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز ،برای همه آزادگان سرافراز کشورمان آرزوی توفیق و سلامتی کرده و برای آنها بهترین ها را آرزومندم.

 دکتر غلامرضا بادفر

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بهبهان

نویسنده
خ سالاری

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خ سالاری

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجوی خبر