Menu

دانشکده علوم پزشکی بهبهان

  تالیف ۱۸ کتاب در دوره ۱۰ ماهه توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده علوم پز...

تالیف ۱۸ کتاب در دوره ۱۰ ماهه توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان

تالیف ۱۸ کتاب در دوره ۱۰ ماهه توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان در مراسمی با حضور رئیس و معاونین دانشکده ع...
1398/08/13 | خ سالاری | تالیف ۱۸ کتاب در دوره ۱۰ ماهه توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان | عمومی،اخبار ویژه،خبر اسلایدر،اطلاعیه ها | 198 | 0 نظر | print | |

تالیف ۱۸ کتاب در دوره ۱۰ ماهه توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان

در مراسمی با حضور رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی بهبهان از مولفین دانشکده علوم پزشکی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان، پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۲ آبان ماه مراسم تجلیل از مولفین دانشکده علوم پزشکی بهبهان برگزار شد.

دکتر غلامرضا بادفر رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان در این مراسم ضمن تقدیر از مولفین دانشکده علوم پزشکی گفت: تحقیق، پژوهش و تالیف از جمله مواردی است که دانشکده علوم پزشکی بهبهان بر آن تاکید فراوان داشته و دارد.

دکتربادفر افزود: بر همین اساس از اواسط سال گذشته با تهیه بستر مناسب و ترغیب اعضای هیئت علمی، اساتید و دانشجویان در خصوص تحقیق، پژوهش و تالیف زمینه مناسب برای این موضوع فراهم شد.

وی نتیجه این برنامه ریزی را طی یکسال اخیر بسیار خوب برشمرد و گفت: در ۱۰ ماهه اخیر ۱۸ مورد تالیف کتاب توسط پزشکان و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان صورت گرفت که دستاوردی بسیار خوب برای دانشکده و شهرستان است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی در تشریح دستاوردهای تالیف کتاب برای دانشکده علوم پزشکی گفت: تالیف کتب در دانشکده علوم پزشکی موجب شناساندن بهتر و بیشتر شهرستان در سطح ملی، افزایش بارعلمی اساتید و دانشجویان با دانش و علم روز، تامین مولفه های آموزشی در شاخص های وزارتی و ترغیب دیگر اساتید و دانشجویان در حوزه تحقیق و پژوهش است.

در این جلسه از دکتر امید آزادبخت مولف کتاب مبانی پزشکی هسته ای که برای اولین بار در کشور تالیف و به چاپ رسیده است، جناب مهندس مصطفی معظمی فر مولف مجموعه ۱۵ جلدی کتاب های تکنولوژی اتاق عمل ،و آقایان جناب کاید خورده و جناب مشعلی  و ...‌ از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان که اقدام به تالیف کتاب بهداشت مادران نوزادان و کودکان کرده اند تجلیل شد.

نویسنده
خ سالاری

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خ سالاری

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجوی خبر